Zadzwoń: +48 41 202 04 72 

O nas

Firma Sportcup od wielu lat zajmuje się produkcją pucharów, medali, statuetek oraz innych nagród sportowych i okolicznościowych. Produkowane przez nas trofea zapewniają kompleksową obsługę imprez sportowych, okolicznościowych, wystaw itp.

Firma Sportcup została założona w 2011 roku wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie na rynku trofeów sportowych i okolicznościowych. Dokładamy wszelkich starań aby nasza propozycja była różnorodna i dostosowana do oczekiwań Klientów. Naszym celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości oferowanych wyrobów oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Komponenty do naszych wyrobów pochodzą od uznanych producentów z Europy oraz USA. W naszej ofercie znajdują się:

  • puchary
  • statuetki
  • medale
  • dyplomy
  • podziękowania
  • emblematy
  • gadżety reklamowe

Oprócz tego możemy przygotować nietypowe trofea na indywidualne zlecenie. Nasi pracownicy są stale gotowi aby w odpowiedzi na zapotrzebowanie przygotować indywidualną ofertę cenową wraz z opracowaniem projektów graficznych.

firma1 2
 Większość towarów umieszczonych w naszym katalogu posiadamy w ciągłej sprzedaży dzięki utrzymywaniu stanów magazynowych bezpośrednio w naszej siedzibie. Na pozostałą część oferty gwarantujemy szybkie terminy dostaw.

W celu ułatwienia zakupów w naszej firmie przygotowaliśmy możliwość zakupu za pośrednictwem sklepu internetowego. Dzięki temu każdy może dokonać zamówienia w dowolnej chwili, niezależnie od godzin pracy firmy.W ofercie sklepu znajduje się większość towarów dostępnych w naszej firmie. Za pośrednictwem strony można również wysłać dowolną wiadomość, zadać pytanie dotyczące oferty lub współpracy.

Dla stałych odbiorców przygotowaliśmy system atrakcyjnych promocji i rabatów uzgadnianych indywidualnie z każdym klientem.

 

realizacje